Предмет: Физика, автор: Аноним

Під час охолодження кулі масою 1,5 кг від 50 до 40°С виділилося 3450 кДж теплоти. З якого матеріалу виготовлено кулю

Срочно пожалуйста помогите, даю 100 быллов!!! ​

Ответы

Автор ответа: nastyazarydnya
1

Ответ:

Для визначення матеріалу кулі необхідно знати його питому теплоємність або теплоємність на одиницю маси. Умовою задачі надана кількість виділеної теплоти в кДж (3450 кДж = 3450000 Дж) та зміна температури ΔT = 50 - 40 = 10 °C.

Формула для обчислення виділеної теплоти Q:

Q = mcΔT,

де m - маса кулі, c - питома теплоємність матеріалу, ΔT - зміна температури.

Маса кулі m = 1,5 кг.

Підставляємо відомі значення в формулу:

3450000 = 1,5 * c * 10.

Ділимо обидві частини рівняння на 10:

345000 = 1,5c.

Поділимо обидві частини рів

Объяснение:

..

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

олово

Тут опечатка 3450Дж, а не кДж

Объяснение:

Дано:

m=1,5кг

∆t=50-40=10°C

Q=3450Дж

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=3450/(1,5*10)=230Дж/кг/°С

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: dgydbtfhff