Предмет: Химия,
автор: mamasitoulala
СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛЛІВ)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2)Обчисліть масу осаду, який утвориться при зливанні 120 г 7% розчину натрій гідроксиду з достатньою кількістю ферум(ІІІ) хлориду FeCl3 + NaOH →NaCl + Fe(OH)3 (коефіцієнти - самостійно)
mamasitoulala:
с решением пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
M(Fe(OH)3) = 55.85 г/моль + 3*(1.01 г/моль + 16.00 г/мольl) = 106.86г/моль
Маса Fe(OH)3, що утвориться, дорівнює масі FeCl3 у реагенті.
Маса FeCl3 = 120 г * 7% = 8.4 г
Отже, маса осаду Fe(OH)3, який утвориться, дорівнює 8.4 г.
Объяснение:
Автор ответа:
1
Дано:
m р-ну(NaOH) = 120 г
ω(NaOH) = 7%
Знайти:
m(осаду) - ?
Розв'язання:
1) FeCl3 + 3NaOH → Fe(OH)3↓ + 3NaCl;
2) m(NaOH) = ω * m р-ну / 100% = 7% * 120 / 100% = 8,4 г;
3) n(NaOH) = m / M = 8,4 / 40 = 0,21 моль;
4) n(Fe(OH)3) = n(NaOH) / 3 = 0,21 / 3 = 0,07 моль;
5) m(Fe(OH)3) = n * M = 0,07 * 107 = 7,49 г.
Відповідь: Маса Fe(OH)3 становить 7,49 г.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: timetwo1256
Предмет: Алгебра,
автор: ribalchenkoboda
Предмет: Алгебра,
автор: megalkoilla
Предмет: Алгебра,
автор: Artem2346
Предмет: Информатика,
автор: nurikzomartov2