Предмет: Физика,
автор: juliaoo1
М'яч, маса якого 500 г, у момент удару об
підлогу мав швидкість 3 м/с, а після зіткнення набув швидкості 2 м/с. Яка кількість теплоти виділиться під час удару? Дано + формула з поясненням інакше не пишіть
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
m = 0.5 kг
V1 = 3 м/с
V2 = 2 м/с
E = ?
По закону сохранения энергии
Eк1 = Q + Eк2
Q = Ek1 - Ek2 = (m*V1^2)/2 - (m*V1^2)/2 = (V1^2 - V2^2)*m/2 =
= (3^2 - 2^2)*0.5 / 2 = 1.25 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kur09
Предмет: История,
автор: aalibek2607
Предмет: Английский язык,
автор: shernazarovanazira1
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним