Предмет: Физика, автор: toliooldtt

Електрорушійна сила джерела струму дорівнює 1,5 В, а внутрішній опір
0,2 Ом. Навантаження якого опору потрібно приєднати до джерела, щоб на його клемах встановилася напруга 1,2 В?

Ответы

Автор ответа: 555ai555
2

Ответ:

Объяснение:

E = 1,5 В

r = 0,2 Ом

U =  1,2 В

R = ?

Закон Ома для полной цепи

E = I*(R+r) = (R+r)*U / R = U + r*U/R

отсюда величина нагрузки

R = r*U / (E-U) = 0.2*1.2 / (1.5-1.2) = 0.8 Ом

проверка=)

E = 1.2 + 0.2*1.2/0.8 = 1.2 + 0.3 = 1.5 B

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: azamatamangeldiuly31