Теми проектів
1. Вплив електричного струму на швидкість фотосинтезу.
2. Особливості електричних кіл із напівпровідниковим діодом.
3. Електропровідність різних речовин і матеріалів.
4. Майстер-клас для молодших школярів «Джерела електричного живлення із підручних засобів. Характеристики цих джерел.
5. Аргументи і факти, які свідчать про необхідність знати базові по няття й закони електродинаміки для медиків, ІТ-фахівців, юрис тів, економістів.
6. Дивовижна електродинаміка: просто про складне
Ответы
Ответ:
Объяснение:
1. З історії відомо, що 200 років тому французький абат П. Берталон помітив, що біля громовідводу рослинність більш розвинена та пишна ніж та, що росла на деякій відстані від нього. Цю догадку подтвердили німецькі вчені С. Леместр та О. Принсгейм забагато років після Берталона.
Зараз вже відомо, що електричні заряди регулюють процеси метаболізму в клітинах і тканинах, тому направляючи такі заряди в рослину можна додатково стимулювати такі ж самі процеси. В результаті рослини стають більш стійкими до несприятливих температурних умов, хвороб та шкідників.
Після серії дослідів вдалося довести, що якщо створити поле могутніше природного, то ріст рослин навіть прискорюється. Отже, електрика може істотно допомогає у вирощуванні сільськогосподарських культур.
На рослину можна не тільки впливати магнітами та електричним полем. Рослини самі можуть дати людству електрику без нанесення шкоди оточуючому середовищу. Нещодавно, одна з компаній альтернативної енергії розробила особливі біологічні панелі. Для того, щоб отримати з рослин електроенергію, необхідні вода та ґрунт. Енергія виробляється з наявних в рослинах бактерій, які споживають органічні речовини, які виділяються. В результаті процесу утворюються електрони, що дають електричний струм! До того ж, розміщені в панелях електроди, в процесі отримання з коренів рослин електронів виділяють водень, який в результаті реакції з повітрям утворює воду. В майбутньому передбачається, що за допомогою цієї технології стане можливим озеленення пустель. У свою чергу, в панелях іншого виробника вирощуються бобові, які виробляють електрику, як і в попередньому випадку, але при цьому живлять діоди LED ламп. Дана технологія вже успішно працює в багатьох країнах Європи. Один з парків передмістя Амстердама висвітлюється в нічний час доби за допомогою саме таких панелей.