Предмет: Физика,
автор: wippex
БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ
сила струму в горизонтально розміщеному провіднику 5A, його довжина 30 см, а маса 3 г. Визначте індукцію магнітного поля у яке слід помістити цей провідник, щоб сила тяжіння врівноважувалася силою Ампера.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Щоб визначити індукцію магнітного поля, у яке слід помістити провідник, щоб сила тяжіння врівноважувалася силою Ампера, ми можемо скористатися рівнянням:
маса провідника * прискорення вільного падіння = індукція магнітного поля * струм * довжина провідника
У нашому випадку:
маса провідника = 3 г = 0,003 кг
прискорення вільного падіння = 9,8 м/с^2
струм = 5 А
довжина провідника = 30 см = 0,3 м
Отже, ми маємо таке рівняння:
0,003 кг * 9,8 м/с^2 = індукція магнітного поля * 5 А * 0,3 м
0,0294 Н = індукція магнітного поля * 1,5 Тл
Індукція магнітного поля дорівнює 0,0294 Н / 1,5 Тл ≈ 0,0196 Тл.
Отже, індукція магнітного поля, у яке слід помістити цей провідник, щоб сила тяжіння врівноважувалася силою Ампера, дорівнює приблизно 0,0196 Тл.
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: desidapir
Предмет: Математика,
автор: hannakononova
Предмет: Химия,
автор: maksgaff
Предмет: Математика,
автор: aktileksagidanova
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним