Предмет: Физика, автор: annadubovik

Який об'єм води можна налити в басейн, якщо його довжина - 5 м, ширина - Himle 40 дм, а висота - 120 см? Скільки відер води доведеться налити в басейн, якщо місткість одного відра 10 л? *​

Ответы

Автор ответа: muriax
2
Для обчислення об'єму води в басейні, спочатку переведемо всі виміри в одиниці одного порядку, наприклад, у літри.

Довжина: 5 м = 500 см
Ширина: 40 дм = 400 см
Висота: 120 см

Тепер можемо обчислити об'єм басейну:
Об'єм = довжина x ширина x висота = 500 см x 400 см x 120 см = 2,400,000 кубічних сантиметрів.

Оскільки 1 літр = 1000 кубічних сантиметрів, поділимо об'єм на 1000, щоб отримати об'єм у літрах:
Об'єм = 2,400,000 / 1000 = 2400 літрів.

Тепер, якщо місткість одного відра - 10 літрів, то кількість відер, які доведеться налити в басейн, буде:
Кількість відер = Об'єм басейну / Місткість відра = 2400 літрів / 10 літрів/відро = 240 відер води.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: maykaa
Предмет: Математика, автор: Vitamilka