Предмет: Физика, автор: alexandrovna00

На провідник завдовжки 20 см у магнітному полі
дiє сила 2 н. Чому дорівнює сила струму в провіднику, якщо
iндукція магнітного поля 0,2 Тл? Кут між напрямом вектора
магнітної індукції та провідником 30 градусів. срочно пж!!!

Ответы

Автор ответа: DARKKAROL
0

Ответ:

I=500 ампер

Объяснение:

Сила, яка діє на провідник, що перебуває в магнітному полі, може бути обчислена за допомогою формули:

F = B * I * L * sin(θ)

Де:

F - сила в ньютонах (2 Н у вашому випадку)

B - індукція магнітного поля в теслах (0,2 Тл)

I - сила струму в провіднику (що ми намагаємось знайти)

L - довжина провідника в метрах (20 см = 0,2 м)

θ - кут між напрямом вектора магнітної індукції та провідником в радіанах (30 градусів = π/6 рад)

Підставимо відомі значення:

2 Н = 0,2 Тл * I * 0,2 м * sin(π/6 рад)

Тепер розв'яжемо для I:

I = (2 Н) / (0,2 Тл * 0,2 м * sin(π/6 рад))

I = (2 Н) / (0,02 Тл * 0,2 м * 0,5)

I = (2 Н) / (0,002 Тл * 0,2 м)

I = 500 Ампер

Отже, сила струму в провіднику дорівнює 500 Ампер.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: albinazhh
Предмет: Английский язык, автор: zhanerke2571