Предмет: Астрономия,
автор: adventadorlamborghin
СРОЧНООО ДАМ 100 БАЛІВ БУДЬ ЛАСКОООО ДОПОЖІТЬЬЬ!!!!!
визначити відношення яскравостей зір видимі зоряні величини яких становлять:m2=+4,5;m1=+2m
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Звідно формули для відношення яскравостей:
Відношення яскравостей = 2.512
Де:
m1 = +2
m2 = +4.5
Підставимо ці значення в формулу:
Відношення яскравостей = 2.512^(+2 - +4.5) = 2.512^(-2.5)
Відношення яскравостей ≈ 0.178
Отже, відношення яскравостей між першою зіркою (m1 = +2) та другою зіркою (m2 = +4.5) становить приблизно 0.178.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: just4job2018
Предмет: Английский язык,
автор: catughh1
Предмет: Алгебра,
автор: dan8iel08
Предмет: Информатика,
автор: ayazhan9629
Предмет: МХК,
автор: pahkova1955