Предмет: Физика,
автор: grindelwaldmiss
За умовою задачi (див. таблицю) визнач питому теплоємність речовини, з якої виготовлене тіло,
Дано: mводи = 0, 1 кг ; mтіла = 0,05; tводи = 20° tтіла = 200° tрівн = 57° своди = 4200
СРОЧНОООООООО
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
mводи = 0, 1 кг
mтіла = 0,05кг
tводи = 20°С
tтіла = 200°С
tрівн = 57°С
своди = 4200 Дж/кг*С
стіла = ?
mводи*своди*( tрівн -tводи ) = mтіла*стіла*( tтіла - tрівн)
0,1*4200*(57-20) = 0,05*стіла*(200-57)
15540 = 7,15*стіла
стіла = 15540 / 7,15 == 2173 Дж/кг*С
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: pecerejdiana
Предмет: Математика,
автор: akkayntzanyat
Предмет: Химия,
автор: daniilosherov
Предмет: Математика,
автор: burcevaulana589
Предмет: Математика,
автор: ashamal1723