Предмет: Физика,
автор: mariasteblinskam
Під яким кутом до лінії магнітної індукції однорідного магнітного поля з індукцією 0,1 Тл розміщений прямий провідник завдовжки 5 см, якщо при силі струму 20 А на нього діє сила 87 мН?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
В=0,1Тл
L=5см=0,05м
I=20A
F=87мН=0,087Н
a-?
F=BILsina=>
sina=F/(BIL)=0,087/(0,1*20*0,05)=0,87=60°
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: OrTheMolly
Предмет: Физика,
автор: rmmstn
Предмет: Алгебра,
автор: Usjhyas
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Аноним