Предмет: Українська література, автор: nazarfedorov777

що я дізнався про античну культуру​

Ответы

Автор ответа: alicekischuk
0

Ответ:В античності, порівняно з давньосхідними цивілізаціями, було зроблено принциповий крок уперед щодо становища людини в суспільстві, осмислення художньої творчості — складається гуманістична традиція. Відмінність полягає і в ступені впливу на інші народи старовини, і в тому, що культура Греції і Риму ніколи не забувалася і безпосередньо вплинула на подальший розвиток культури.Венера Мілоська — мармурова статуя богині Афродіти, датована приблизно 150 р. до н. е. Нині експонується в Луврі, Париж. Автор Венери Мілоської невідомий. Статуї Венери Мілоської вважається ідеалом краси жіночого тіла.Колізе́й — найбільший амфітеатр Стародавнього Риму, символіка імператорської могутності. Розташований у Римі. Вміщав близько 50000 глядачів.Становище вільних людей в античних державах принципово відрізнялося від інших давніх суспільств. Виникає демократія, громадяни користуються політичними правами, беруть участь в управлінні державою. Хоч не можна забувати і про те, що античне суспільство було рабовласницьким. Раби відігравали істотну роль в економіці давньогрецьких держав, робили свій внесок в їх розквіт, на певному етапі римської історії навіть стали основною продуктивною силою.Міфологія стала найважливішим елементом грецької культури, на основі якої пізніше розвивались література, філософія, наука. Міфи стали невичерпною скарбницею сюжетів для античного мистецтва і літератури.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: svitlankalevchuk
Українська мова 11 клас
Випишіть із тексту складні словосполучення, прикметникові та обʼєктні словосполучення.

Своєрідним роздумом виступає відгук про твір мистецтва,
наукову роботу, книгу тощо.
Відгук — це звʼязний текст, викладений у періодичному виданні або виголошений по радіо, на телебаченні, перед аудиторією; оцінка літературно-мистецьких і наукових творів із виявленням свого ставлення до нього.
Для вигуку характерна лаконічність, виклад від першої особи. Усний відгук повинен відзначатися як змістовою, так і мовною виразністю. Тоді він приверне увагу слухача, викличе в нього бажання прочитати твір чи наукову працю, переглянути спектакль, кінофільм, побачити картину.
Відгук має бути доброзичливим, тактовним; твердження — аргументованими; оцінки — ненавʼязливими. У композицію відгуку входять: зачин, стислий переказ змісту твору та
короткий висновок, у якому висловлено особисте ставлення
до твору, оцінку загалом.
Предмет: Химия, автор: rasulaslanov191