Предмет: Физика, автор: Bobej

Яку кількість теплоти потрібно передати сталевому тілу масою 500 г. щоб змінити його температуру від -10°С до 20°С? Питома теплоємність сталі 500 Дж/кг*С

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 7,5кДж

Объяснение:

Дано:

m=500г=0,5кг

с=500Дж/кг°С

t1=-10°C

t2=20°C

-----------------

Q-?

Q=c*m*(t2-t1)=500*0,5*(20+10)=7500Дж=7,5кДж

Автор ответа: Bohd228
0

Ответ:

Объяснение 7,5кДж

Дано:

m=500г=0,5кг

с=500Дж/кг°С

t1=-10°C

t2=20°C

-----------------

Q-?

Q=c*m*(t2-t1)=500*0,5*(20+10)=7500Дж=7,5кДж

Похожие вопросы