Предмет: Физика, автор: nadyapavlenko2008

Провідний стрижень завдовжки 15 см і масою 120 г лежить перпендикулярно до горизонтальних рейок. Уздовж рейок діє однорідне магнітне поле індукцією 25 мТл, а по стрижню пропускають електричний струм. Визначте: а) напрям сили Ампера, що діє на провідник; б) силу струму в стрижні, якщо сила нормальної реакції опори дорівнює 0,6 H? ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: basachkacobachka
1

Ответ:

Для цієї задачі ми можемо використовувати закон Ампера, який визначає силу магнітного поля, що діє на провідник зі струмом.

a) Напрям сили Ампера визначається за допомогою правила лівої руки, де вказівний палець вказує напрямок струму, середній палець - напрямок магнітного поля, а великий палець - напрямок сили. У цьому випадку, якщо струм йде угору або вниз, а магнітне поле направлене горизонтально, сила Ампера буде напрямлена або вліво, або вправо, в залежності від напрямку струму

b) Сила Ампера, що діє на провідник, визначається за формулою:

F = B * I * L,

де B - індукція магнітного поля, I - сила струму, L - довжина провідника.

Ми маємо індукцію магнітного поля B = 25 мТл, довжину провідника L = 15 см = 0.15 м, і силу нормальної реакції опори F = 0.6 H. Ми можемо використовувати цю силу, щоб знайти силу ст

Таким чином, ми можемо виразити I:

F = B * I * L,

I = F/ (B * L).

Підставимо відповідні значення і отримаємо:

I = 0,6 / (25 *

Отже, сила струму в стрижні становить 0.16 Ампер.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: habarovalyba86