Предмет: Физика, автор: ariannaterenteva2011

Кравчиня для виготовлення вишиванки взяла відріст тканини довжиною 180 см а шириною 1,5 м яка площа відрізку

Ответы

Автор ответа: lizasoma67
1

Ответ:

27.000 см або 270 м

Объяснение:

180 см

1,5м=150см

S-площа,S=довжину помножити на ширину

S=180*150=27000см=270м

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: nurajymmejrambekkyzy