Предмет: Химия, автор: Sofia1g

Обчисліть масу осаду, що утворяться під час взаємодії Карбон 4 Оксиду з розчини барій гідроксид 27 Гр із масовою часткою речовини 18%​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-нBa(OH)₂) = 27 г

w(Ba(OH)₂) = 18% або 0,18

Найти: m(BaCO₃) - ?

Знайдемо масу Ba(OH)₂ в розчині:

m(Ba(OH)₂)  = m(р-нBa(OH)₂) * w(Ba(OH)₂) = 27 * 0,18 = 4,86 г

Складемо РХР:

4,86 г                          x г

Ba(OH)₂  +  CO₂  =  BaCO₃↓ + H₂O

n = 1 моль                n = 2 моль

M = 171 г/моль         M = 197 г/моль              

m = 171 г                   m = 197 г  

m(BaCO₃) = 4,86 * 197 : 171 = 5,6 г

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: feechkavings
Предмет: Английский язык, автор: hdkdjh