Предмет: Химия,
автор: cvrxsed
!!!СРОЧНО!!! яку масу води потрібно додати до 70г солі щоб одержати 15-ий її розчин?
БУДЬ ЛАСКА З РОЗВ'ЯЗАННЯМ
ДАЮ 70 БАЛІВ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(солі) - 70 г
w(солі) - 15% або 0,15
Найти: m(H2O) - ?
Знайдемо масу розчину:
m(розчину) = m(солі) : w(солі) = 70 : 0,15 = 466,7 г
m(H2O) = m(розчину) - m(солі) = 466,7 - 70 = 396,7 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: kosyak243
Предмет: Информатика,
автор: aizere1024
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tkacevaa558
Предмет: Математика,
автор: violetttavioletta2
Предмет: Литература,
автор: GelyaNikitina87