Предмет: Химия,
автор: Slorexw
Обчисліть масову частку Нітрогену у леткій сполуці з Гідрогеном
Даю 40 баллов за помощь
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Масова частка Нітрогену у леткій сполуці з Гідрогеном дорівнює 82%
Объяснение:
Обчисліть масову частку Нітрогену у леткій сполуці з Гідрогеном.
- Масова частка елемента у сполуці – це відношення маси цього елемента у сполуці до маси сполуки
де:
n - число атомів елемента в молекулі;
Ar - відносна атомна маса елемента;
Mr - відносна молекулярна маса.
Дано: NH₃ - сполука
Знайти: ω(N) - ?
Розв'язання
1. Обчислюємо молекулярну масу сполуки:
Mr(NH₃) = Ar(N) + 3·Ar(H) = 14 + 3 · 1 = 17
2. Обчислюємо масову частку Нітрогену.
ω(N) = Ar(N) / Mr(NH₃) = 14 / 17 = 0,82, або 82%
Відповідь: 0,82 або 82%
#SPJ1
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: snizhkoandriy
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zhansaya249539
Предмет: Алгебра,
автор: thqsmb4sfx
Предмет: Физика,
автор: vanya219
Предмет: Английский язык,
автор: djdhh72