Предмет: Физика,
автор: eva6261
Срочнооо
Автомобіль рухається зі швидкістю 54 км/год по опуклому мосту з радіусом кривизни 25 м. Чому дорівнює прискорення руху автомобіля?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
R = 25 м
V = 54км/ч = 15м/с
Найти: а - ?
Знайдемо прискорення:
a = V²/R = 15²/25 = 9 м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: faraanastasiya11
Предмет: География,
автор: eyydgdbdjsudjdjxusjs
Предмет: Окружающий мир,
автор: dsks97295
Предмет: Литература,
автор: NNNNLO1234
Предмет: Математика,
автор: aminakaragoishina