Предмет: Физика,
автор: miamim
визначте кількість теплоти, необхідну для нагрівання залізної деталі масою 50кг від 20° до 60°с. питома теплоємність заліза 500 дж/кг°С
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
Объяснение:
Дано:
с=500Дж/кг°С
∆t=60-20=40°C
m=50кг
Q-?
Q=cm∆t=500*50*40=1000000Дж
Автор ответа:
1
Ответ:
1000000Дж
Объяснение:
Q=cm(t-t)=50*500*40
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: chornadiana198
Предмет: Русский язык,
автор: asetulla2012
Предмет: Українська мова,
автор: Gusikpozvanishke
Предмет: История,
автор: aulyanenkho
Предмет: Русский язык,
автор: adinasalamatova720