Предмет: Физика,
автор: martadutcamarta
помогите 100б даю
На провідник завдовжки 50 см із струмом силою 14А, розміщений в однорідному магнітному полі, що має магнітну індукцію 0,2 нТл, діє сила 0,6 мН. Визначте кут між напрямком струму в провіднику і вектором магнітної індукції
Ответы
Автор ответа:
0
Тут ошибка:
Індукція=0,2мТл
Объяснение:
Дано:
L=50см=0,5м
І=14А
В=0,2мТл=0,2*10-³Тл
F=0,6мН=0,6*10-³Н
а-?
F=BILsina=>
sina=F/(BIL)=0,6*10-³/(0,2*10-³*14*0,5)=0,43=26°
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: solidarov2353
Предмет: Українська література,
автор: annakirtoka228
Предмет: История,
автор: dovgalo250oksana
Предмет: Русский язык,
автор: nastia8963563917686
Предмет: Математика,
автор: dadaevkem