Предмет: Химия,
автор: naninecvitalij14
яка маса безводної солі що міститься в 15 г feso4 7h2o
Ответы
Автор ответа:
1
M(FeSO4*7H2O)= 56 + 32 + 16*4 + 7*(1*2+16)= 278г/моль
M(FeSO4)= 56 + 32 + 16*4 = 152г/моль
278г/моль - 15г => 152г/моль * 15г ≈ 8,2г
152г/моль - Xг 278г/моль
Автор ответа:
1
Дано:
m(FeSO4*7H2O) = 15 г
Знайти:
m(FeSO4) - ?
Розв'язання:
1) n(FeSO4*7H2O) = m / M = 15 / 278 = 0,054 моль;
2) n(FeSO4) = n(FeSO4*7H2O) = 0,054 моль;
3) m(FeSO4) = n * M = 0,054 * 152 = 8,208 г.
Відповідь: Маса FeSO4 становить 8,208 г.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: arizonagame
Предмет: Математика,
автор: mariyamtanya123
Предмет: Математика,
автор: zhannochka1802
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Окружающий мир,
автор: kinzhalizhasmin