Предмет: Физика,
автор: ortemchikboy
Допоможіть будь ласка
TECT ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
TECT ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
1. Щоб нагріти речовину масою 2 кг на 5°С, потрібна кіль- кість теплоти 4 кДж. Питома теплоємність цієї речовини дорівнює:
А 04 *Дж кг.°C Б 01 кДж кг. °С
Дж в 1 6 0 0 -
кг. C° г 40 0 Дж кг. С°
2.
Щоб нагріти 2 кг води на 2°С, потрібна кількість теплоти: А 1,05 кДж в 4,2 кДж
Б 2,1 кДж Г 16,8 кДж
3.
Воді масою 500 г, що мала температуру 20°С, передали кількість теплоти 42 кДж. Кінцева температура води до- рівнює:
A 30°C
в 60°С
Б 40 °С
г 80 °C
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
№1
Дано:
m=2кг
∆t=5°C
Q=4кДж=4000Дж
=======
с-?
Q=cm∆t=>
c=Q/(m∆t)=4000/(2*5)=400Дж/кг°С
№2
Дано:
m=2кг
∆t=2°C
c=4200Дж/кг°С
=======
Q-?
Q=cm∆t=4200*2*2=16800Дж=16,8кДж
№3
Дано:
с=4200Дж/кг°С
m=500г=0,5кг
t1=20°C
Q=42кДж=42000Дж
=====
t2-?
Q=cm(t2-t1)=>
t2=Q/(cm)+t1 = 42000/(4200*0,5)+20=40°С
Похожие вопросы
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: sadrinasamal275
Предмет: Українська мова,
автор: katya998765
Предмет: Биология,
автор: cddb6ksvcc
Предмет: История,
автор: Аноним