Предмет: Химия,
автор: ivaskoirina9
Обчисліть масову частку натрій сульфату у розчині, одержаному після додавання 161 г глауберової солі до 239 г води. пжжжжжж допоміть срочно!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Для обчислення масової частки натрій сульфату у розчині, потрібно спочатку знайти загальну масу розчину. Загальна маса розчину буде рівна сумі маси глауберової солі та маси води. У даному випадку, загальна маса розчину = 161 г + 239 г = 400 г.
Далі, потрібно визначити масу натрій сульфату у розчині. Оскільки глауберова сіль (натрій сульфат) повністю розчиняється у воді, маса натрій сульфату у розчині буде рівна масі глауберової солі, тобто 161 г.
Тепер можемо обчислити масову частку натрій сульфату за формулою: масова частка = (маса складової / загальна маса) * 100%.
Таким чином, масова частка натрій сульфату у розчині = (161 г / 400 г) * 100% ≈ 40.25%.
Отже, масова частка натрій сульфату у розчині становить близько 40.25%
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: p42315219
Предмет: Литература,
автор: Dsyc
Предмет: Українська мова,
автор: irabezugla2000
Предмет: Литература,
автор: Kilka523
Предмет: Українська мова,
автор: Nnnnnnnnaaaaaaaaa