Предмет: История, автор: ajlika837

1)В чом особенность хозяйства тюрков?
2)Какие были развиты ремёсла у Тюрков?
3)Какие были развиты религии у тюрков?
4)в чом особенность этих религий?
Пжпжпжжпжпж помогите​

Ответы

Автор ответа: szholdin
4

Ответ:

1) Особенность хозяйства тюрков заключалась в их номадском образе жизни. Традиционно они занимались скотоводством, ведя стада скота на пастбищах. Это позволяло им быстро передвигаться и использовать пастбища в зависимости от сезона.

2) Тюрки были мастерами ремесел, таких как обработка кожи, ковка металла, текстильное производство, и изготовление седел и седельной утвари.

3) У тюрков существовали различные религиозные верования в разные исторические периоды. Однако важно отметить, что они имели склонность к тотемизму, анимизму и, в некоторых случаях, буддизму и исламу после контакта с соседними культурами.

4) Особенностью тюркских религиозных верований было поклонение природным явлениям, духам предков, животным и другим объектам. Это отражалось в ритуалах и обрядах, которые часто связывались с природой и скотоводством. С течением времени, при влиянии других религий, таких как буддизм и ислам, тюрки принимали новые религиозные практики и убеждения.

Объяснение:

лучший ответ


ajlika837: Как сделать лучишй ответ
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: zincenkomaks32
Укажіть складнопідрядне означальне речення. А Дивно й жалісно часом думати, що нема в нас сили і ясності духу пройнятися щоденним розумінням щастя життя, мінливого в постійній драмі Б Небо і вода поволі вкривалися позолотою, яка високо над головою і біля самого берега перетворювалась на прозору блакить В Споглядаю, як ліс проростає осінньою синню Г Чи ж можна забуть, як шуміли гаї у моїй стороні? (Позначте складнопідрядне з’ясувальне речення. А Моя душа ніколи не забуде того дарунку, що весна дала ( Б Великий, важкий, кований міддю місяць, що був сховався у вербах, викотився на небесну оболонь В Чудно було дивитись, як жайворонок, гріпочучи крильцями, підібгавши кострубаті ніжки, завмер у просторі (Є. Г Не зрони сльози, котра не зродить ні житія, ні гніву Виділіть складнопідрядне обставинне речення місця. А Десь далеко у полі раптом спалахнуло яскраве світло, ніби так хтось викликав із-за обрію сонце ( Б Де обрії гойдалися вітрами, осінній ранок барви розливав (М В На леваді за верболозами зібралося стільки синяви, що можна в ній брести по коліна, як водою (М Г Навкруги так тихо, що росинка з листя не зрониться Знайдіть складнопідрядне обставинне речення часу. А Життя не кінчається смертю, якщо залишається сад Б Якби я турбувався лиш про себе, вже б онімів давно від самоти В Якщо прийде журба, то не думай її розвести у веселощах бучних ( Г Людина доти живе, доки сад садить чи якесь інше діло робить Укажіть складнопідрядне обставинне порівняльне речення. А Хто мені заборонить кохати когось так, як серце велить? Б Колосовський, позиркуючи спідлоба на рожен, почувався так, мовби якась мара його переслідувала у вигляді допотопного знаряддя В Міст обваливсь, потонув, як тонуть у штормах десь кораблі ( Г Не так тепер і в пеклі стало, як в старину колись бувало Знайдіть складнопідрядне обставинне речення мети. А Глуха тривога стукає в серце, наче хоче туди увійти Б Хотілось упасти на зелений килим і вічно слухати, як срібно журиться сопрано в левадках В Бджолина сім’я над гречками гула, щоб медом іскрилися
Предмет: История, автор: box94kz94