Предмет: Физика, автор: nastiassse

Прямолінійний провідник завдовжки 10 см знаходиться в однорідному магнітному полі з індукцією 10 мТл. Сила струму в провіднику 20 А. Знайти кут між напрямком магнітної індукції і напрямком струму, якщо на провідник діє сила Ампера 10 мН. (Одиниць вимірювання не вказувати - записати лише число).
*

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

30

Объяснение:

Дано:

L=10см=0,1м

В=10мТл=0,01Тл

I=20A

F=10мН=0,01Н

a-?

F=BILsina=>

sina=F/(BIL)=0,01/(0,01*20*0,1)=0,5=30°

Похожие вопросы