Предмет: Физика,
автор: dudliadarina
50 БАЛЛОВ!!!
Модель літака під час роботи атракціону рухається по колу зі швидкістю 5 м/с, здійснюючи один оберт за 4 с. Яким є радіус кола?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Для знаходження радіусу кола можна використовувати формулу для обертової швидкості:
В = 2πR / T,
де:
- В - обертова швидкість (у даному випадку 5 м/с),
- R - радіус кола (що ми шукаємо),
- T - час для здійснення одного оберту (4 с).
Підставимо відомі значення та знайдемо радіус:
5 м/с = 2πR / 4 с.
Спростимо рівняння:
R = (5 м/с * 4 с) / (2π) ≈ 3.18 м.
Отже, радіус кола дорівнює приблизно 3.18 метра.
Объяснение:
(можно лучший ответ?)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: yanekakaxa228
Предмет: Українська мова,
автор: pola91179
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: sbc3racha
Предмет: Математика,
автор: avrorashmid