Предмет: Физика,
автор: lilyfedorova2
Потяг вирушає від станції метро .За який час він досягне швидкості 90 км/год ,якщо розганяється з прискоренням 1 с/с в квадраті?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 25c
Объяснение:
Дано:
Vo=0
V=90км/ч=25м/с
а=1м/с²
-------------------
t-?
V=Vo+at=at
t=V/a=25/1=25c
lilyfedorova2:
Cl -что писать?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nda33949
Предмет: История,
автор: 10101029
Предмет: География,
автор: cakekitty278
Предмет: Геометрия,
автор: leravojtak
Предмет: Русский язык,
автор: Kgbjffbkx158