Предмет: Физика, автор: ekor1386

Ширина серветки становить 18 мм, а її довжина 16 см. Знайдіть площу серветки. Відповідь

округліть до десятитисячних

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛЛОВ ​

Ответы

Автор ответа: smetanukolexandr1703
2

Ответ:

28,8 м³

Объяснение:

18мм=1,8см

S=1,8×16=28,8м³

Похожие вопросы