Предмет: История, автор: sofochkamagurchak

биографични видома видомости про князя Святослава пж срлчноооооо на завтра​

Ответы

Автор ответа: seeemkaa2871
1

Ответ:

Князь Святослав Ігорович був одним із найвідоміших та видатних князів Київської Русі в IX-X століттях. Ось деякі біографічні відомості про нього:

**Дата народження**: Народився приблизно в 942 році.

**Походження**: Святослав був сином князя Ігора та княгині Ольги. Він належав до роду Рюриковичів.

**Дитячі роки**: Підлітком він вже брав участь у справах держави, але після загибелі свого батька Ігора (945 рік), державні справи велися від імені його матері Ольги, яка обіймала престол Руської держави.

**Великі досягнення**: Святослав став князем Київського князівства приблизно в 964 році. Його правління відзначалося важливими подіями, такими як війни проти Хазарського каганату та Печенегів. Один із найважливіших моментів у його правлінні - експедиція в Болгарію (969-971 роки), де він розбив велике військо та встановив контроль над південно-східними територіями.

**Смерть**: Святослав загинув у 972 році під час війни проти Печенегів. Він помер у битві, і його смерть призвела до подальших змін у політичному ландшафті Київської Русі.

**Спадкоємці**: Після смерті Святослава владу спочатку спадкував його син Ярополк Ігорович, але це призвело до внутрішніх конфліктів у родині, і слідом за цим настала епоха роздробленості та боротьби між різними князівствами.

Святослав Святославович залишив незабутній слід у історії Русі, відомий як сильний воїн та стратег, який вів Русь до нових вершин в політиці та воєнному мистецтві.


sofochkamagurchak: Дякую!!!!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: tetanaeremeeva862
Предмет: Русский язык, автор: dariaru876
ЗАДАНИЕ ОЧЕНЬ ЛЕГКОЕ!!!!!!
Задание 2
В сложносочинённых предложениях укажите средства связи их частей. Определите синтаксические отношения между ними (соединительные, разделительные и т. д.).


1) Римский постарался изобразить на лице улыбку, и от этого оно сделалось кислым и злым.

2) В окно хлестал дождь, а здесь было тепло и уютно.

3) Светило солнце, и как сумасшедшие кричали дрозды.

4) Она приходила ко мне каждый день, а ждать я начинал её с утра.

5) Дышать стало гораздо легче, и голоса под липами звучали мягче.

6) Грач ли хорошо знал своё дело, машина ли была хороша, но только вскоре Маргарита, открыв глаза, увидела… дрожащее озеро московских огней.

7) «Или вы соглашаетесь, или я немедленно ухожу!» — прошипел Азазелло. 8) След Варенухи так и не удалось поймать, то есть известный решительно всей Москве театральный администратор канул как в воду.

9) Пропали чёрные кони, и мастер с Маргаритой увидели обещанный рассвет…
(М. Булгаков)