Предмет: Физика,
автор: agolovchenko2701
2. Деталь масою 2 кг нагріли від температури 30 °С до температури 180 °С, передавши їй при цьому 138 кДж теплоти. Визначіть матеріал, з якого виготовлена деталь.
СРОЧНО ОЧЕНЬ НУЖЕН ОТВЕТ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
залізо
Объяснение:
Дано:
m=2кг
∆t=180-30=150°C
Q=138кДж=138000Дж
с-?
Q=cm∆t=>
c=Q/(m∆t)=138000/(2*150)=460Дж/кг°С
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Anna11004
Предмет: Українська література,
автор: spakartem
Предмет: История,
автор: kosticynanika0
Предмет: Математика,
автор: Аноним