Предмет: Химия,
автор: nikaaa282010
1. Обчислiть число молекул у киснi кiлькiстю речовини 5 моль.
2. Є калiй гідроксид (КОН) масою 11,2 г. Якій кількості речовини вiдповiдає така маса? S02
СРОЧНО!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1)
N(O2) = n(O2) * Na = 5 * 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³ молекул
2)
М(КОН) = 39 + 1 + 16 = 56 г/моль
n(КОН) = m(КОН)/М(КОН) = 11,2/56 = 0,2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: uchen35559
Предмет: Математика,
автор: viktoriaegorenkova
Предмет: Українська мова,
автор: yemelianovanika6a
Предмет: Химия,
автор: katerinakorchemna
Предмет: Литература,
автор: myra82031