Предмет: Українська мова, автор: lyubashareznikova777

Що відмінного є у оратора і актора

Ответы

Автор ответа: danulo080784
1

Відповідь:Оратор і актор мають схожість у тому, що обидва виступають перед аудиторією та використовують мову та жести для комунікації. Проте є декілька важливих різниць:

1. **Мета виступу**:

- Оратор: Головною метою оратора є переконати, вплинути на думки і почуття аудиторії, інформувати або переконувати їх у своїй точці зору або донести важливий інформацію.

- Актор: Актор має за мету розіграти роль в театральному чи кінематографічному виставі, інтерпретуючи персонажа та демонструючи його почуття та дії.

2. **Типи виступів**:

- Оратор: Виступи ораторів часто пов'язані з публічними виступами, промовами, дебатами або викладачем.

- Актор: Актори виконують ролі у театральних постановках, кінофільмах та телесеріалах.

3. **Роль і публіка**:

- Оратор: Оратори зазвичай виступають зі своїми власними словами, і їх успіх залежить від їхньої здатності переконати або вплинути на аудиторію.

- Актор: Актори грають заздалегідь написані ролі і репрезентують персонажів, і вони часто працюють в команді з режисерами та іншими акторами.

4. **Емоційний вираз**:

- Оратор: Оратори часто використовують аргументацію та логіку, а також емоційний вираз, але головний акцент роблять на передачі інформації та переконанні.

- Актор: Актори ставлять більший акцент на виразність емоцій та здібності відтворювати життєві ситуації через свої ролі.

В цілому, хоча існують спільні риси між ораторами та акторами, їхні головні завдання, методи роботи та контексти виступів відрізняються.

Пояснення:

Автор ответа: ilonaaaGvz
0
Промовець( оратор) з'являється перед слухачами для того, щоб говорити, а не для того, щоб виставити себе напоказ: він виступає у своєму власному вигляді, грає не когось іншого, а лише самого себе, говорить безпосередньо від свого імені, висловлює або має висловлювати лише свої думки; оскільки людина та дійова особа тут єдині, вона на своєму місці… Але актор на сцені, розігруючи чужі почуття, вимовляючи лише те, що йому зазначено, розчиняється і зникає у своєму герої». Головна вимога до промовця – це набір певних етичних якостей. Володіючи ними, оратор буде щирий і цим викликатиме довіру та симпатію аудиторії. Акторська майстерність передбачає щирості, т.к. людина в даному у разі відіграє роль. Тобто він повинен виражати якості, не властиві йому. Якщо це виконується не на високому професійному рівні, то велика ймовірність того, що публіка помітить нещирість і довіра до ритора може бути підірвана. Акторську майстерність рекомендуємо тим, хто хоче
1) поставити собі добрий голос,
2) стати професійним актором для зйомок у кіно, грі в театрах,
3) доторкнутися до розуміння того, як висловлювати свої почуття
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: nazarogircuk37