Предмет: Право, автор: kartina1209

Прочитайте висловлювання про право. Поміркуйте, як ви розумієте кожне з них. Яке ваше ставлення до цих думок? (оберіть одне з наведених)А. «У всіх справах, особливо у праві, треба пам’ятати про справедливість». (Латинський вислів)

Б. «Головний і найістотніший зміст права становить свобода». (Богдан Кістяківський, український правознавець, філософ)

В. «Братайся не з тим, хто зло ховає,
Знай: добрий лише добро в серці має.
Ти завжди роби не як вітрогони,
А як тебе вчать мудротні закони».
(Григорій Сковорода, український філософ, письменник, педагог)

Г. «Якщо люди не можуть дати силу праву, вони дають право силі». (Блез Паскаль, французький математик, фізик, філософ)

Д. «Ми в нашому суспільному житті... так призвичаїлися до існування правил і норм, які врегульовують нашу поведінку і наші взаємовідносини з іншими, що не думаємо про них... виконуючи їх чи підлягаючи їм та керуючись ними раз по раз цілком
механічно».
(Лев Окіншевич, український правознавець.)

Ответы

Автор ответа: shwixz
0

Ответ: Б. «Головний і найістотніший зміст права становить свобода». (Богдан Кістяківський, український правознавець, філософ)

Це висловлювання підкреслює, що головною метою права є забезпечення свободи людини. Це означає, що правові норми та інститути повинні сприяти розвитку і реалізації особистих прав та можливостей громадян. Це важливий принцип для будь-якої правової системи, яка має гарантувати свободу та гідність кожній людині.

Моє ставлення до цього висловлювання позитивне, оскільки воно відзначає важливість свободи як основної цінності в суспільстві і наголошує, що право має сприяти захисту та реалізації цієї свободи.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Прочитайте речення. Випишіть дієприкметники, визначте їх вид, час, рід, число, відмінок.



1. Підхоплена хвилями шлюпка вилетіла в море (М. Трублаїні). 2. Тремтячими руками розгорнув Тарас папір (О. Іваненко). 3. Дбайливо политі й старанно підстрижені квіти красувалися серед в'янучих трав (В. Собко). 4. Око знов ваблять блукаючі вогні (М. Коцюбинський). 5. Згаяного часу і конем не доженеш (Народна творчість). 6. В зів'ялих листочках хто може вгадати красу всю зеленого гаю (І. Франко). 7. Не цвіти ж, мій цвіте новий, нерозвинений цвіте, зов'янь тихо, поки твоє серце не розбите (Т. Шевченко). 8. Коли весною зацвіте трава в палаючих серпанках, в степ на курган крутий іде старенька зморена журавка (Д. Луценко). 9. Струмує теплий дим по коліях розмитих, дощами добрими напоєних доріг (М. Рильський).10. Здалека долітаютьзавмерлі гуки музики (І. Нечуй-Левицький). 11. Потонули всі вогні в сиве марево тремтяче (Л. Горлач). 12. Це було нове покоління, зовсім не схоже на те, що приходило до інститутів кілька років тому, овіяне вітрами війни, загартоване горем.
Предмет: Математика, автор: mirmasa71