Предмет: Литература, автор: anastasia130911

Визначити художні засоби в поданих уривках II група «Вечоріло. Густі смереки лягли на Підгір'я. Лісисті тухольські гори задимилися, мов незлiчнi вулкани, готовлячись вибухнути. Стрий шумів по кам'яних бродах i пiнився по закрутинах. Небо покривалось зорями. Але й на землі, на широкій надстрийській рівнині, почали розблискуватись якісь свiтила, зразу де-де, рідко, мов несміло, далі чимраз густіше, сильніше, поки врешті ціла рівнина, як далеко око засягне, не покрилася ними, не розжеврілася кровавим облиском. Мов море, порушене легким вітром, так меркотiв той облиск над долиною, то живіше палахкотячи, то мов розпливаючись у темніючим просторі. Се палали нiчнi огнища в таборі монголів».​

Ответы

Автор ответа: fatboyslimfafatboy
2

Ответ:

Порівняння: Порівняння "Лісисті тухольські гори задимилися, мов незлiчнi вулкани, готовлячись вибухнути" використовує порівняння, щоб передати ідею, як гори виглядають у вечірню пору.

Метафора: Метафора "Мов море, порушене легким вітром" використовується для порівняння облиску з морем, щоб передати його живий та рухливий характер.

Епітети: Епітети, такі як "густі смереки", "широкій надстрийській рівнині" і "кровавим облиском", допомагають зображувати природні об'єкти більш живо та виразно.

Алегорія: Уривок також містить алегорію, де нічні огнища в таборі монголів символізують щось загадкове та загрозливе, підкреслюючи атмосферу неспокою.

Ритмічність: Опис природних явищ і світіння створює ритмічний образ, який розгортається перед читачем

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: vinarhristina4
Предмет: Математика, автор: vanyasischuk