Предмет: Физика, автор: Ker4iklol

Під час переміщення провідника зі струмом в однорідному магнітному полі з індукцією 3 Тл на відстань 20 см, у напрямку, перпендикулярному до вектора магнітної індукції поля и нарямку струму, сила Ампера виконує роботу 120 мДж. Провідник розміщений під кутом 30° до лінії індукції. Визначте довжину активної частини провідника, якщо сила струму в ньому дорівнює 40 А.

Ответы

Автор ответа: mexasgamer
0

Відповідь:

0.0174м

Пояснення:

Для вирішення цієї задачі можемо скористатися формулою для роботи, яку виконує сила Ампера при переміщенні провідника в магнітному полі:

W=F⋅s⋅cos(θ)

θ - кут між вектором сили струму і вектором магнітної індукції
s - довжина активної частини провідника
Магнітна індукція В дорівнює 3 Тл, і відстань переміщення 20 см (або 0.2 м).
0.120Дж=40А⋅0.2м⋅cos( \pi/6 )

cos( \pi/6 ) = √3/2

0.120Дж=40А*0.2м*√3/2 * s
s = 0.120/(40А*0.2м*√3/2)== 0.0174м

Похожие вопросы