Предмет: Физика,
автор: nadiablinda850
Знайти питому теплоємність металу, якщо в наслідок отримання 5,6 кДж теплоти температура кульки, виготовлена з цього металу, зросла від 20 °С до 70 °С, а маса кульки дорівнює 400 г.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Дано:
Q = 5.6 кДж = 5600 Дж
m = 400 г = 0.4 кг
ΔT = 70 °C - 20 °C = 50 °C
C = Q / (m * ΔT)
C = 5600 Дж / (0.4 кг * 50 °C)
C = 280 Дж / (кг * °C)
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Saniche
Предмет: Другие предметы,
автор: ZhanerkeboZhanerkebo
Предмет: Литература,
автор: DianaBrilliant
Предмет: Русский язык,
автор: victstory
Предмет: Литература,
автор: ItsSwiftKey