Предмет: Физика, автор: nikitakluyev364

Швидкість течії річки 1/6 м/с. На яку відстань переміститься пліт за течією за 10 хвилин?​

Ответы

Автор ответа: sakenovnursultan0212
0

Ответ:

Отже, пліт переміститься за течією на відстань 100 метрів за 10 хвилин.

Объяснение:

Для вирішення цієї задачі ми можемо використовувати наступну формулу для відстані:

Відстань = Швидкість x Час

У нас дано швидкість течії річки, яка дорівнює 1/6 м/с, і час переміщення, який дорівнює 10 хвилин. Щоб використовувати однакові одиниці для швидкості та часу, переведемо 10 хвилин у секунди, оскільки 1 хвилина дорівнює 60 секундам:

10 хвилин = 10 х 60 секунд = 600 секунд

Тепер ми можемо обчислити відстань, яку перемістить пліт за течією:

Відстань = (1/6 м/с) x (600 секунд) = 100 метрів

Отже, пліт переміститься за течією на відстань 100 метрів за 10 хвилин.

Автор ответа: stendofstrimer
2

Ответ:960

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: trushina1206
Предмет: Математика, автор: maks7527
Предмет: Алгебра, автор: Jjo0