Предмет: Химия,
автор: margaritasmasnikova
У початковому розчині містилося 26 молекул кислоти. Після дисоціації залишилось 9 молекул. Порахуй ступінь дисоціації (%) кислоти.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
65, 38
Объяснение:
Для обчислення ступеня дисоціації (α) кислоти можна використовувати наступну формулу:
α = ((початкова кількість молекул - кількість залишилися молекул) / початкова кількість молекул) * 100%
З ваших даних:
- Початкова кількість молекул = 26
- Кількість залишилися молекул = 9
Підставимо ці значення у формулу:
α = ((26 - 9) / 26) * 100% ≈ 65.38%
Отже, ступінь дисоціації кислоти становить приблизно 65.38%.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kit774199
Предмет: Английский язык,
автор: eldanaernazar19
Предмет: Химия,
автор: alforovanasta
Предмет: История,
автор: 010cherry010
Предмет: История,
автор: aricinaanna999