Предмет: Химия, автор: irenavlada2008

Допоможіть 9 кл. задача
У 50г розчину хлоридної кислоти з масовою часткою 7,3% розчинили залізний порошок .
Який об’єм газу виділився?

Ответы

Автор ответа: ilyaflisi
0

Ответ:

Для визначення об'єму газу, що виділився при реакції залізного порошку з хлоридною кислотою, спочатку знайдемо масу хлоридної кислоти в розчині:

Масова частка хлоридної кислоти в розчині = 7,3%

Маса розчину = 50 г

Маса хлоридної кислоти в розчині = (7,3/100) * 50 г = 3,65 г

Далі, визначимо масу залізного порошку, який реагував з кислотою. Для цього ми врахуємо рівняння реакції:

Fe + 2HCl -> Fe

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: mariabordonos0
Предмет: Геометрия, автор: luxonbravl