Предмет: Физика,
автор: arsenlizanec011
точка рухається без початкової швидкості з прискоренням 2км² протягом 4 секунд. Визначте швидкість
Срочно
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для визначення швидкості точки, яка рухається з відомим прискоренням і без початкової швидкості, ми можемо використовувати одне з рівнянь руху зі сталим прискоренням. Загальне рівняння для руху зі сталим прискоренням виглядає так:
\[v = u + at\]
Де:
- \(v\) - кінцева швидкість
- \(u\) - початкова швидкість (у нашому випадку вона дорівнює 0, оскільки точка починає рух без початкової швидкості)
- \(a\) - прискорення
- \(t\) - час
Ваші вихідні дані:
- Прискорення \(a = 2 км^2\)
- Час \(t = 4 секунди\)
Початкова швидкість \(u\) дорівнює 0.
Підставимо ці значення в рівняння:
\[v = 0 + (2 км^2) \cdot (4 секунди) = 8 км/с\]
Отже, швидкість точки після 4 секунд прискореного руху дорівнює 8 кілометрам на секунду (км/с).
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: zzzzzzzzzzzzzz42
Предмет: Математика,
автор: mariamaksumiv970
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: darinakondratova64
Предмет: Математика,
автор: anelsaparova327
Предмет: Биология,
автор: Аноним