Предмет: Физика,
автор: lega7749
Яка потужність електролампочки з опором 500 Ом увімкненої мережу 220 В?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
P = IU
I = U/R = 220/500 = 2.2/5 = 0.44 ампера
P = 0.44* 220 = 96.8 ватт
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: len4ikys0408
Предмет: Физика,
автор: lisa1377
Предмет: Українська мова,
автор: Katosik9880
Предмет: Алгебра,
автор: oblokomaps
Предмет: Математика,
автор: Аноним