Предмет: История, автор: kiramoroz555

3. Зробіть коротку характеристику господарського життя східних слов'ян.​

Ответы

Автор ответа: Obama336
0

Ответ:

Слов'яни — одна з найчисленніших груп давньо-європейського населення. Час її виділення з індоєв­ропейської спільноти ще недостатньо з'ясований, хоча цьому питанню, як і пошукам слов'янської прабать­ківщини, присвячена велика кількість літератури.

В писемних джерелах початку нашої ери сло­в'яни згадуються під назвою "венеди". Вперше таке найменування було вжито римським письменни­ком, ученим і державним діячем І ст. Плінієм Старшим.

Дані про слов'янські племена Східної Європи у II - V ст. містяться у писемних джерелах більш пізнього періоду. Як свідчать історики VI ст. (Про-копій Кесарійський — візантійський історик, Іордан — готський історик та ін.), анти — східна частина слов'ян-венедів - проживали між Дніпром і Дністром, і на схід

Автор ответа: mamapapa19421944
0

Ответ: Землеробство і скотарство. (Землеробство основне)

Объяснение:

Східнослов’янські племена населяли територію, на якій з давніх-давен розвивалося землеробство та скотарство. Слов’яни також вели осілий спосіб життя й основу їхньої господарської діяльності складали рільництво та тваринництво, з тенденцією перетворення рільництва на провідну галузь виробництва.

Основу рільництва в населення степової та лісостепової зони складали зернові, передовсім просо, ячмінь плівчастий та пшениця-двозернянка (полба). Культивувалися також овес, жито та бобові (горох і сочевиця). Вирощували давні слов’яни й городні культури: ріпу, редьку, цибулю та часник. Збереглися також свідчення, що набули поширення в рільництві й технічні культури — льон і конопля.

Землеробство було орним. Але характер землекористування був екстенсивним. Орні ділянки використовувалися до повного виснаження, після чого їх залишали на короткочасний

Похожие вопросы