Предмет: Физика,
автор: hela5
Визначте масу води, яка нагрілась на 25 °С якщо вона отримала 840 кДж теплоти
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
с=4200Дж/кг°С
∆t=25°C
Q=840кДж=840000Дж
m-?
Q=cm∆t=>
m=Q(c∆t)=840000/(4200*25)=8кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mamajdavid76
Предмет: История,
автор: 0l0e0r0a0
Предмет: Литература,
автор: deniscuprina6
Предмет: Математика,
автор: kravetsvitalik098125
Предмет: Физика,
автор: volkovartur87