Предмет: Химия, автор: goncharv0406

СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!

магній оксид масою 8 г розчинили в розчині нітратної кислоти з масовою часткою HNO3 30% яку масу розчину азотної кислоти витратили

Ответы

Автор ответа: psn770551
1

Для вирішення цієї задачі, спочатку розрахуємо кількість азотної кислоти, яка міститься у розчині з масовою часткою HNO3 30%. Далі використаємо це значення для обчислення маси розчину азотної кислоти, яку витратили.

1. Знаємо, що маса розчину азотної кислоти (HNO3) визначається масовою часткою та загальною масою розчину. Масова частка HNO3 у розчині - 30%.

2. Значення масової частки відноситься до відсоткового виразу, тому перетворимо його в десятковий вигляд: 30% = 0.30.

3. Тепер знайдемо масу азотної кислоти в розчині, множачи масу розчину (8 г) на масову частку HNO3 (0.30):

Маса HNO3 = 8 г * 0.30 = 2.4 г.

Отже, ви витратили 2.4 г розчину азотної кислоти.

Похожие вопросы