Предмет: Химия,
автор: lgudz2308
ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ
Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині, який утворився після випаровування 100 г води з 400 г розчину деякої
речовини з її масовою часткою 0,15
Задачи на фото!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
Для обчислення масової частки розчиненої речовини в розчині, можна скористатися наступною формулою:
Масова частка (відсоток) = (Маса розчиненої речовини / Маса розчину) * 100
Дані:
Маса води (m_води) = 100 г
Маса розчину (m_розчину) = 400 г
Масова частка речовини (масова частка) = 0.15 (або 15% у відсотках)
Спочатку визначимо масу розчиненої речовини (m_речовини) у розчині:
m_речовини = масова частка * м_розчину
m_речовини = 0.15 * 400 г = 60 г
Тепер, масова частка розчиненої речовини в розчині:
Масова частка (відсоток) = (m_речовини / m_розчину) * 100
Масова частка (відсоток) = (60 г / 400 г) * 100 = 15%
Отже, масова частка розчиненої речовини в розчині становить 15%.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: snizanakatruch96
Предмет: Геометрия,
автор: krekerslister
Предмет: Математика,
автор: g2vg99f2pk
Предмет: История,
автор: forschool5Bclass
Предмет: Геометрия,
автор: nastyaket84