Предмет: Физика,
автор: vladha3
Матеріальна точка масою m = 15кг рухається прямолінійно згідно з рівнянням 5 = 4+ 2t3, під дією деякої сили. Знайти миттєву потужність у момент часу = 4c.
Ответы
Автор ответа:
0
Отнеивет:
ответа
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: nurstop919
Предмет: Математика,
автор: naisnaivowix
Предмет: Биология,
автор: alisafox865
Предмет: Алгебра,
автор: LuckyTheBanana
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним