Предмет: Физика, автор: Stas64gorovenko

ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!! ДАЮ 15 БАЛЛОВ!!!!
По річці пливе пліт зі швидкістю 2 м/с. По плоту перпендикулярно до течії річки біжить цуценя зі швидкістю 1 м/с. Відстань від одного краю плоту до іншого воно пробігає за 9 с. Визначте модуль швидкості та модуль переміщення цуценяти відносно берега.


Stas64gorovenko: ну го
Stas64gorovenko: написал

Ответы

Автор ответа: chiatski
1

Ответ:

V = 2,2 м/с

S = 20 м

Объяснение:

Дано:

V₁ = 2 м/с

V₂ = 1 м/с

t = 9 с

______________

V - ?

S - ?

1)

По теореме Пифагора:

V = √ (V₁²+V₂²) = √ (2² + 1²) = √ 5 ≈ 2,2 м/с

2)

S = V·t = 2,3·9 ≈ 20 м

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: arinakislova777