Предмет: Физика,
автор: lilylay
будьласка !!!!!!!
Прямий провідник довжиною 21 см, по якому проходить струм 2,5 А, розміщений в однорідному магнітному полі під кутом 30° до силових ліній. Визначте індукцію магнітного поля, яке діє на провідник
силою 4,2 мН (sin30° = 0,5; cos30° = 0,87).
Ответы
Автор ответа:
1
Для визначення індукції магнітного поля можна використовувати закон взаємодії магнітного поля та провідника:
F = B * I * L * sin(θ)
Де:
F - сила, що діє на провідник (4.2 мН),
B - індукція магнітного поля (що нас цікавить),
I - сила струму через провідник (2.5 А),
L - довжина провідника (21 см = 0.21 м),
θ - кут між напрямом струму і силовими лініями магнітного поля (30°).
Ми знаємо значення sin(30°) (0.5) і ми можемо використовувати його для розв'язання рівняння:
4.2 мН = B * 2.5 А * 0.21 м * 0.5
Тепер розв'яжемо це рівняння для B:
B = (4.2 мН) / (2.5 А * 0.21 м * 0.5) ≈ 8 Тл
Отже, індукція магнітного поля, яке діє на провідник, становить приблизно 8 Тесл.
незнаю чи правильно
F = B * I * L * sin(θ)
Де:
F - сила, що діє на провідник (4.2 мН),
B - індукція магнітного поля (що нас цікавить),
I - сила струму через провідник (2.5 А),
L - довжина провідника (21 см = 0.21 м),
θ - кут між напрямом струму і силовими лініями магнітного поля (30°).
Ми знаємо значення sin(30°) (0.5) і ми можемо використовувати його для розв'язання рівняння:
4.2 мН = B * 2.5 А * 0.21 м * 0.5
Тепер розв'яжемо це рівняння для B:
B = (4.2 мН) / (2.5 А * 0.21 м * 0.5) ≈ 8 Тл
Отже, індукція магнітного поля, яке діє на провідник, становить приблизно 8 Тесл.
незнаю чи правильно
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sanya1747qppqlwk
Предмет: Физика,
автор: bovanfeed0023
Предмет: Химия,
автор: Garages66
Предмет: Литература,
автор: guka472
Предмет: Кыргыз тили,
автор: linpak465