Предмет: Физика, автор: viktoriyakotiay

При кристалізації розплавленого олова за температури плавлення виділилося 1,16МДж енергії. Визначити масу олова.

Дуже треба на завтра

Ответы

Автор ответа: polina1786
3

Ответ:

19,66 кг.

Объяснение:

Q = лямбда * m ⇒ m = Q / лямбда

удельная теплота плавления олова (лямбда) = 59 кДж

m = 1.16 МДж / 59 кДж

m = 1 160000 / 59 000

m = 19,66 кг

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: amanbeknurila45